Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605781

LABORANT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laborandi ülesandeks on kontrollida toodete ja villimistehnoloogia kvaliteedinäitajaid, et tagada toodete kõrge kvaliteet ja laitmatud maitseomadused.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinu sooviavaldust, kui Sul on keemia- või toidutehnoloogiaalane haridus või oled seda omandamas. Vajalik on laboritöö põhialuste tundmine ning labori tööriistade kasutamise oskus. Peaksid olema valmis vahetustega tööks ning oskama eesti keelt väga heal tasemel.

Saku Õlletehases ootab Sind pädev ja nooruslik meeskond, kes on meeleldi valmis Sinu sisseelamist toetama. Tule ja saa kasulik töökogemus maailmas suuruselt kolmanda õlletooja juures!

Tööpakkumise number
#605781

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

1820. aastal Saku mõisahärra Karl Friedrich Rehbinderi poolt asutatud väikesest pruulikojast alguse saanud Saku Õlletehas on Eesti vanim õlletootja. Tänaseks on Saku Õlletehas ligi 200-aastase õllepruulimise kogemusega kaasaegne suurettevõte, kus töötab 350 inimest ja mille aastakäive ületab 70 miljonit eurot. Saku Õlletehase tooteportfelli kuuluvad õlu, siider, long drink, vesi, kali ja muud karastusjoogid. 2008. aastast on ettevõtte ainuomanikuks Taani päritolu globaalne õllehiid Carlsberg.

Vaata rohkem

LABORANT