Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150646

Läänemaa operatiivkorrapidaja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

operatiivse valmisoleku tagamine;
päästetööde juhtimine;
teenistusliku järelevalve teostamine teeninduspiirkonnas paiknevate komandode üle;
sündmuse järgse arutelu ja analüüsi läbiviimine;
päästealase väljaõppe läbiviimine;
õppuste, harjutuste planeerimine ning läbiviimine;
osalemine päästeala ennetustöös.

Ootused kandidaadile

haridusnõuet vähemalt päästespetsialisti III kutsestandardile;
kogemus töötamisel päästetööde juhina vähemalt 2 aastat;
päästeala ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
päästeala ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine
arvuti kasutamise oskus: Microsoft Word, Excel;
vähemalt B- kategooria juhiluba;
analüüsi- ja otsustusvõime, valmidus meeskonnatööks, täpsus, usaldusväärsus ning ametikohale vastavad eetilised tõekspidamised.

Ettevõte pakub

põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
ametialast täiendkoolitust;
meeldivat kollektiivi;
kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#150646

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: 13000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
6. mai 2008

Lääne-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses tegutsev kohalik asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine, tuleohutus- ja päästealane ennetustöö, riiklik tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine. Tegevuspiirkonnaks on Pärnu-, Lääne-, Saare-, Hiiu-, Rapla- ja Järvamaa.

Vaata rohkem