Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39866

Läänemaa keskkonnateenistuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

keskkonnateenistuse töö juhtimine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- teenistus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses 6 kuud või muul kõrgharidust nõudval tööl asutuse või ametikoha töövaldkonnas 2 aastat
- teadmised Keskkonnaministeeriumi tegevusvaldkonnast, valitsusasutuste asjaajamiskorrast
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest
- juhtimiskogemus
- eesti keele oskus kõrgtasemel, kahe võõrkeele (sh inglise keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
- teadmised infotehnoloogia rakendamisest ja kasutamisest
- teadmised avaliku sektori majandamise ning eelarve koostamise põhimõtetest
- suhtlemisoskus, algatusvõime, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, intellektuaalne võimekus.

Ettevõte pakub

stabiilne töö avalikus sektoris

Lisainfo

Konkursikuulutuse tekst ning lisateave kandidaatidele esitatavate nõuete kohta on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded (http://www.ametlikudteadaanded.ee). Lisainfo 626 2808.
Avalduse ning teiste avaliku teenistuse seaduse alusel teenistusse astumiseks esitatavate dokumentide esitamise tähtaeg Riigikantselei juures tegutsevale kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile on 2. veebruar 2005, aadress: Rahukohtu 3, Tallinn 15161, infotelefon 693 5760.

Tööpakkumise number
#39866