Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326405

Läänemaa büroo keskkonnakaitseinspektor keskkonnakaitse suunal (tähtajaline ametikoht)

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

riikliku keskkonnajärelevalve teostamine:

  • keskkonnakaitse ja -kasutamise nõuetest kinnipidamise kontrollimine ( maapõue, välisõhu, vee, jäätmete ja kemikaalide valdkonnas)
  • väärtegude menetlemine, haldusmenetluse läbiviimine, kriminaalasjades esmaste menetlustoimingute teostamine ning keskkonnakahjude ja saastetasude
arvestamine ja sissenõudmine
  • oma töövaldkonnas kaebuste ja avalduste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrg- või eriharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus ja pingetaluvus
  • iseseisvus ja otsustusvõime
  • kehtivate autojuhilubade olemasolu
  • hea füüsiline tervis (oluline osa tööajast tuleb veeta väljas)

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd - ükski inspektori päev ei sarnane teisele
  • väljaõpet ning erialaseid täiendkoolitusi
  • paindlikku tööaega
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda ja järelevalvetehnikat
  • palka alates 720 eurot kuus (brutopalk)

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • keskkonnalaste õigusaktide tundmine
  • õigusalased teadmised (menetluste läbiviimine)
  • vene keele oskus

Tööle asumine: kokkuleppel
Teenistuskoha aadress: Lahe 38, Haapsalu

Tööpakkumise number
#326405