Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69271

Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli direktor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool on eesti õppekeelega kutseõppeasutus.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane pedagoogilise töö staaž ja läbitud või läbimisel 240-tunnine juhtimiskoolitus või

  • muu kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ja läbitud või läbimisel 240-tunnine juhtimiskoolitus või

  • kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus.

Tööleping direktoriga sõlmitakse alates 01.08.2006.a kuni viieks aastaks.

Lisainfo

KANDIDEERIJAL ESITADA:

  • kirjalik avaldus
  • CV
  • kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad
  • oma visioon kooli töö korraldamisest ja arendamisest.
Dokumendid esitada hiljemalt 29. juunil 2006. a kella 16.00ks Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli aadressil, märgusõna \"Direktori konkurss\"

Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli aadress:
Mõdriku, Pajusti sjk, 46603 Lääne-Virumaa
www.lvkkk.edu.ee

Tööpakkumise number
#69271