Lääne piirkonna PIIRKONNAJUHT

HOOLEKANDETEENUSED AS

Tööpakkumise number

570708

HOOLEKANDETEENUSED AS Lääne piirkonna PIIRKONNAJUHT

Töö kirjeldus

juhtida piirkonna tööd jõudmaks nutikate lahenduste ja tiimi hea koostöö kaudu efektiivsete majandustulemusteni;
tagada klienditöö kõrge kvaliteet ja selleks vajalik töökeskkond (teenuste metoodika, personal, töövahendid, kinnisvara, toitlustus, varahaldus, rahatoimingud jm);
luua ja hoida suhteid oluliste koostööpartneritega (kliendi lähedased, kogukond jt sidusgrupid);
analüüsida tulemusi ja arendada oma üksuste tööd lähtuvalt väliskeskkonna muutustest.

Nõudmised kandidaadile

oled oma väärtushinnangutes lugupidav, julgustav ja usaldusväärne töökaaslane; oskad juhtida paindlikku ning IKT lahendustega mitmekesist töökorraldust; arendad oma teadmiseid ja oskuseid ning rakendad neid üksuse töö parendamisel. Sul on
eelnev juhtimisalane töökogemus ja oskus seda rakendada hoolekande valdkonnas;
vähemalt rakenduskõrgharidus;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
väga hea arvutikasutamise oskus, soovitavalt MS Office.

Pakume paindliku korraldusega, liikuvat ja mobiilset tööd selleks vajalike vahenditega, hästi toimivat tugiteenuste süsteemi, perspektiivikat ning innovaatilist töökeskkonda ning koostöist tiimi; erinevaid toetusi ja hüvitisi. Tööle asumine veebruar 2019.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2018
Soovin kandideerida

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga.

Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.

Peresõbralik tööandja taotlemiseltitle="" />

Kaugtöö tegijatitle="" />

Erinevus rikastabtitle="" />

Tervislik töökohttitle="" />

Vaatan ettevõtte profiili