Värsked tööpakkumised

Lääne-Eesti regiooni juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95115

Tööpakkumise number

95115

Töö kirjeldus

  • regiooni strateegiliste arengusuundade seadmine
  • Pärnu büroo juhtimine
  • kliendisuhete juhtimine
  • aktiivne teenuste müümine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • töökogemus vähemalt keskastme juhina
  • analüüsivõime
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • tulemustele orienteeritus
  • ambitsioon
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes
  • motiveerivat tulemustasu lisaks põhipalgale
  • kaasaegseid töötingimusi
  • ametiautot

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev müügitöö või kinnisvaraalane töökogemus

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2007

BREC Kinnisvara AS on 2004. aastal loodud kinnisvara teenuseid osutav ettevõte, mis on kasvanud kiiresti üle kogu Baltikumi. Nüüdseks on meil esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas, samuti Riias, Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas.
Pakume era- ja äriklientidele kinnisvara vahendamise, hindamise, projektijuhtimise, ehitus- ning haldusteenust.
Meie eesmärk on teenindada oma kliente professionaalsel tasemel kogu kinnisvara valdkonna teenuste spektris. Meiega koostöös saab klient lahendada mugavalt kõik kinnisvaraga seotud toimingud, säästes seeläbi aega ja energiat oma tähtsamate tegevuste jaoks.