Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343733

Lääne-Eesti piirkonna MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Lääne-Eesti (Pärnu, Viljandi, Türi, Paide, Haapsalu ja saared) PIIRKONNA MÜÜGIESINDAJALE lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks.

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • Kaupluste külastamine vastavalt graafikule ja kliendi toodete väljapanekute korrastamine ning FIFO jälgmine;
  • Kliendi toodetele eraldatud riiulipindade täitmine (kaupade kaupluse laost müügisaali toomine ja riiulisse paigutamine) vastavalt kaupluse planogrammile;
  • Kliendi kampaaniatoodete paigutus vastavalt kampaaniakokkulepetele kauplustes;
  • Tooteportfelli kuuluvate toodete aktiivne müük;
  • Aruandlus töö kohta firma aruandluskeskkonda;
  • Degustatsioonide läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, usaldusväärsus, ausus
  • Iseseisvus ja vastutustundlikkus oma tööülesannete täitmisel
  • B kategooria autojuhiload
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea pingetaluvus
  • Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • Eelnev kaubandus- või müügitöö kogemus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Täistööaeg
  • Meeldivat ettevõttesisest töökeskkonda
  • Ettevõttepoolset koolitust
  • Ametiautot

Lisainfo

Lisainfot pakutava töö kohta saab müügijuhilt aadressil: reet.koit[ät]maiasmokk.ee

Tööpakkumise number
#343733

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk+tulemustasu

Maiasmokk on Eesti magusabränd, mis koondab enda alla kvaliteetsed küpsised, kommid ja šokolaadist valmistatud hõrgud maiustused.

Vaata rohkem