Värsked tööpakkumised

Lääne-eesti müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108661

Tööpakkumise number

108661

Töö kirjeldus

Sinu tööks on müüa rehve-velgi ja rehviteenuseid ettevõtetest klientidele ning saavutada mõlemapoolne rahulolu meie kaupade ja teenuste osas. Seega laua taga istumiseks Sul eriti aega ei jää – suhtled ja organiseerid pidevalt.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa ei heitu tagasilöökidest müügitöös, vaid teed omad järeldused ja proovid ikka ja jälle uuesti, siis oledki Sina see, keda me otsime. Ära heitu ka sellest, kui Sa rehvidest just palju ei tea – see kõik on õpitav, aga alljärgnevad omadused võiksid Sul juba tööle asudes olemas olla:
• saavutusvajadus ja iseseisva töötamise oskus
• hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
• otsustus-, algatus- ja analüüsivõime
• vene- ja inglise keele oskus
• arvuti kasutamise oskus
• juhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist, huvitavat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid, motiveerivat töötasu ja arenemisvõimalust.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
16. mai 2007
Brutopalk:
Alates 15000 kuni 20000 EEK kuus

Rehviekspert OÜ on üks juhtivaid rehvide ning velgede müügiettevõtteid Eestis. Me anname tööd ligi 60-le inimesele ning meie käive eelmisel aastal oli peaaegu 100 miljonit krooni.