Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646306

Laagri kaupluse komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on kaupade komplekteerimine tellimuse alusel ning pakendamine. Eelkõige otsime tõstukijuhilubadega töötajaid, kes on valmis tõstukiga tööd tegema. Töö toimub graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et sul on:

- hea füüsiline vorm;

- tõstukijuhiload;

- suhtlustasandil eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
- tööalast väljaõpet ja koolitusi;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#646306