Laagri Bauhofi e-poe komplekteerija (hooajaline)
Bauhof Group AS Aegub täna!
Tööpakkumise number #695580

Bauhof Group AS
Laagri, Harjumaa

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on e-poe kaupade/ tellimuste komplekteerimine, pakendamine ja sildistamine. Töös tuleb ette ka raskete kaupade liigutamist.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled:

  • kohusetundlik ja täpne;
  • hea eesti keele oskusega.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • toetavat meeskonda;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • töö on hooajaline - aprill-juuni.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#695580