Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635598

Laadurijuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 15. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:14. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Kaupade õigeaegne ja korrektne teisaldamine siseladudes, koormate laadimine

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil,
valmisolek meeskonnatööks.
Sisetranspordi liikurmasina juhi kutse tunnistuse olemasolu tuleb kasuks

Väljaõpet, sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötajate soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Võru tehases. Täpne tööle asumise aeg lepitakse kokku täiendavalt. Töö on vahetustega sh öisel ajal.

Tööpakkumise number
#635598

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laadurijuht