Värsked tööpakkumised

LAADURIJUHT (VOLVO L90E frontaallaadur)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548374

Tööpakkumise number

548374

Töö kirjeldus

Laadurijuht transpordib ja ladustab meie territooriumil nii palke, toodangut kui ka muid materjale ning osaleb teede- ja platsihooldustöödel.
Tõstuki tõstejõud 8t.
Kuulutuse juurde lisatud ka pilt Volvost ning video ettevõttest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame kohusetundlikkust, täpsust, kiiret taipu ning head tervist. Kasuks tuleb varasem töökogemus frontaallaadur Volvo L90E või sarnasel tõstukil.

Omalt poolt pakume püsivat tööd, häid töötingimusi, vahvaid töökaaslasti, tasuta transporti Tallinna (Lasnamägi), Maardu, Kiiu, Kuusalu, Kolga, Loksa ning Tapa suunalt ning igapäevast lõunasööki.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2018
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2018

Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid ja usaldusväärsemaid spoonitootjaid. Toodame aastas ca 30 miljonit m2 spooni erinevatest Euroopa puuliikidest ning ekspordime seda pea 45 riiki üle maailma. Meie tehas asub Kuusalu lähedal Kupu külas. Rohkem infot firma kohta leiab meie kodulehelt www.baltispoon.ee.