Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312594

Laadurijuht-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vastavalt tellimustele komplekteeritud kaubaaluste tõstmine ettenähtud kellaajaks laadimisbokside juurde, saabunud kaupade paigutamine lattu, teostab masinate peale- ja mahalaadimist.

Ootused kandidaadile

kiirus
täpsus
hea arvutioskus
tõstukiga töötamise kogemus
eesti keele oskus suhtlustasemel
võimalus töötada graafiku alusel P-R 06.00-18.00; 18.00-06.00
tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

stabiilset tööd suures rahvusvahelises ettevõttes
head teenimisvõimalust (personaalset tulemuspalka)

Lisainfo

kasuks tuleb laotöö kogemus

Tööpakkumise number
#312594

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

AS Rakvere Lihakombinaat on Balti riikide suurim lihatoodete valmistaja. Oleme turuliidrid nii liha kui lihatoodete osas. Rakvere toodangust leiab nii värsket liha, roavalmistustooteid kui ka võileivapealset. Sealiha kõrval kasutame toorainena veel veise- ja linnuliha.

Vaata rohkem