Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312549

Laadur - Ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumentide transport;
  • Tellimuste kiire ja korrektne täitmine;
  • Aruannete loomine;
  • Laotöö funktsioonide täitmine;
  • Dokumentide ja karpide sihtkohta saatmine ja nendele vajalike säilitamistingimuste ja turvalisuse tagamine;
  • Sihtkohta viidud dokumentide üle andmine ja üleandmis-vastuvõtmis dokumentatsiooni vormistamine;
  • Osalemine dokumentide üleandmis- vastuvõtmisaktide koostamisel.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus;
  • Hea inglise või vene keele oskus;
  • Autojuhiload;
  • Iseseisvus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Head töökeskkonda;
  • Väärilist töötasu ning tulemustest sõltuvat palgalisa;
  • Arenguvõimalusi.

Lisainfo

Te olete huvitatud, siis saatke oma CV või kiri e-mailile lolita.misiunaite(at)archyvusistemos.lt

Tööpakkumise number
#312549

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
600 EUR + tulemustasu

Arhiivikeskus on pakkunud arhiiviteenuseid alates 1999. aastast, olles esimene litsentseeritud eraarhiiv Eestis. Arhiiv on Eesti turu liider pakkudes nii paber- kui digitaalse dokumendihalduse ja arhiivinduse täisteenuste paketti. Arhiivikeskus kuulub Baltimaade suurimasse arhiiviettevõtete gruppi AB Archyvu Centras, mis pakub arhiiviteenuseid ka Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem