Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522037

Laadur-ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime leida vahetu töö kogemusega laadur-ekskavaatorijuhti (4CX, 2013 a.). Kandideerida ainult kaeve- ja trassitöid ning teedeehituses töötanud inimesel.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Oskus töötada erinevatel antud valdkonna tööfrontidel
Hea suhtlemisoskus
Kohusetundlikkus
Nõutav elementaarne tehnika tundmine.
Vajalik sõiduvahendi olemasolu, Soov tööd teha!!
Eesti keele oskus on kohustuslik!

Ettevõte pakub

Hea töö eest konkurentsivõimelist tasu
Kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid
Stabiilset aastaringset tööd
Põhikohaga töölepingut

Lisainfo

Tööleasumise aeg koheselt.

Lisainfo: 52 60 768

Tööpakkumise number
#522037

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

OÜ KV Infra on ambitsioonikas teedeehituse ettevõte, kes on viimaste aastate jooksul iga aasta suurendanud oma käivet ja tulemuslikust kahekordselt.
Põhitegevuseks on teedeehituslike projektide läbiviimine peatöövõtjana. Eesmärgiks on teostada töid projektijuhtimise korras nii Põhja-Eestis kui ka Lõuna-Eestis. Meie väikses tegusas meeskonnas on kogemustega inimesed, kes on teedeehituses töötanud 15-20a.

Vaata rohkem