Töö kirjeldus

Pakume ekskavaator-laaduri teenuseid ja otsime endale kogemustega laadur-ekskavaatorijuhti.

Nõudmised kandidaadile

- nõutav on korrektsus, kohusetunne ja töötahe;

- algne töökogemus;

- hea pingetaluvus;

- tehniline taip;

- ausus;

- vanus vahemikus 25-35 aastat.

Ettevõte pakub töökale ja oskuslikule tegijale uusi ja häid töösuhteid, paindlikku töögraafikut.

Juurdeõpet kohapeal.

Lisainfo

Lisainfot küsige numbril: 5259649.

Tööpakkumise number
#656394

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2020
Laadur-ekskavaatorijuht Laadur-ekskavaatorijuht

Roheline Traktor OÜ

Aastal 2010 rajatud firma Roheline Traktor OÜ peamiseks eesmärgiks on pakkuda ekskavaator-laadur teenuseid. Keskendume kvaliteedile nii teadmiste, kui ka tehnopargiga.

Vaata rohkem

Laadur-ekskavaatorijuht