Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176995

Laadur-ekskavaatori operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on:

  • universaalse liiniehituse laadur-ekskavaatori LÄNNEN 8800E juhtimine elektripaigaldiste hooldus- ja ehitustöödel,
  • mehhanismide korrasoleku tagamine ja nende igapäevane hooldus,
  • ohutusnõuete täitmine objektil,
  • vajadusel osalemine töörühma töös montöörina.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just sulle, kui:

  • omad vähemalt keskharidust,
  • oled läbinud servojuhtimisega hüdromanipulaatori operaatori koolituse, omad töökogemust sellistel masinatel ja Sul on vastavad kutsetunnistused,
  • oled oma töös korrektne ja järjekindel,
  • tahad teha parema tulemuse nimel koostööd teiste töörühma liikmetega,
  • omad C, E, R ja T -kategooria juhtimisõigust,
  • valdad eesti keelt.

  • vaheldusrikast tööd Eesti Energia kontserni uues ettevõttes,
  • asjatundlikke ja toetavaid kolleege,
  • töötulemusest ja -panusest sõltuvat tasu,
  • võimalust isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
  • Eesti Energia spordiklubi tegevusi ja Eesti Energia töötajate hüvepaketti.

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

Tööpakkumise number
#176995