Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24480

Laadimisüksuse osakonnajuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda hakkajat, aktiivset ning hea organiseerimisvõimega keskastme juhti, kelle väljakutseks on 10-liikmelise laadimisüksuse töö korraldamine sadamas.
Peamisteks tööülesanneteks on: suhtlemine sadama administratsiooni ja kaubasaatjate esindjatega, tööajakavade koostamine, laadimistööde korraldamine, laadimistehnika korrashoiu tagamine ning tööaruandluse esitamine ettevõtte keskkontorile.

Ootused kandidaadile

- varasemat juhtimiskogemust, saamaks hakkama 10-liikmelise meeskonnaga
- töökogemust kaupade käsitlemises, laevanduses või sadamaoperatsioonides
- organiseerimisvõimet ja head tehnilist taipu
- ausust, korrektsust ja head suhtlemisoskust
- B- ja C-kategooria autojuhilubade olemasolu
- valmidust viibida ametialastes lähetustes Eestimaa teistes piirkondades
- kasuks tulevad inglise või saksa keele oskus ning hüdrauliliste laadimis-või kaevemasinate tundmine

Ettevõte pakub

- huvitavat väljakutset uue projekti käivitamisel
- ametialast arengut kasvavas ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
- võimalust enesetäienduseks ning tööle vastavaid palgatingimusi
- ametikohale vastavat muude soodustuste paketti

Lisainfo

Konkursil kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ning avaldus hiljemalt 27.oktoobriks posti teel aadressil Magdaleena tn 3, 11312 Tallinn või e-posti aadressil palgard@netxpress.ee

Lisainformatsiooni vakantse töökoha kohta saab telefonidel 6 502 560, 050 92 438 või e-posti aadressil Silver.Kuus@palgard.ee

Täiendav informatsioon ettevõtte tegevuse kohta on saadaval internetis kodulehekülje aadressil www.palgard.com

Tööpakkumise number
#24480

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2003

Palgardi Kraana on 1995 aastal loodud Rootsi kapitalil baseeruv ettevõte, kelle peamised tegevusalad on: laadimis/lossimistööd ning transportteenused ülegabariidilistele veostele. Praegusel hetkel töötab firma Eesti suuremates kaubasadamates, nagu Pärnu, Tallinna, Kunda, Roomassaare jt. ning samuti puiduladudes. Ettevõttes töötab 35 inimest.

Vaata rohkem