Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65629

Laadimistehnika remondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö ühes vahetuses
- laadimistehnika, pukk- ja portaalkraanade remont ja hooldus
- pukk- ja portaalkraanade montaaž
- metallkonstruktsioonide montaaž
- komanderingusse sõidu võimalus (Venemaa, Ukraina, Euroopa)
- konveierlintide ja eriümberlaadurite montaaž

Ootused kandidaadile

- soov kollektiivis töötada
- töökogemus puur-, mahalõike- ja lihvmasinatega töös
- soovitavalt töökogemus laadimistehnika remondi- ja hooldustöös
- reduktorite, laagerisõlmede, hammas- ja rihmajami remondi töökogemus

Ettevõte pakub

- tööd töökas ja edule orienteeritud kollektiivis
- konkurentsivõimelist töötasu
- lisatöötasu saamise võimalust
- töötasu suurendamist vastavuses tööstaažile firmas ja kvalifikatsioooni tõstmisele
- tehnika õppeasutuste lõpetanud noorte spetsialistidele õppimise ja lisaeriala saamise võimalust

Tööpakkumise number
#65629