Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62397

Laadija- tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoodangu laos paberirullide teisaldamine ja laadimine.

Töötatakse 12-tunniliste vahetustega ajakava alusel. Vahetuste algus kl.8.00 ja 20.00, 2 päeva tööl, 2 vaba. Kokkuleppel võimalik ka muu töörežiim

Ootused kandidaadile

Nõutav tõstukijuhi load, kohusetundlikkus ja soov töötada

Töö sobib mehele vanuses kuni noorem keskiga.

Ettevõte pakub

Alalist tööd töölepingu alusel

Ettevõtte transporti suunal Tallinn- Kehra - Tallinn.

Kui ettevõtte transpordi kasutamine ei sobi, hüvitatakse ühistranspordi kasutamise kulud.

Tööpakkumise number
#62397