https://www.cvkeskus.ee/61331

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61331

Laadija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konteinerite tühjendamine vastavalt graafikule


Ootused kandidaadile

Võime teha füüsilist tööd
Ausus ja korrektsus
Distsiplineeritus ja püsivus
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ka positiivne ellusuhtumine ja keskkonnasäästlik mõtteviis kuuluvad vajalike eelduste hulka


Ettevõte pakub

võimalust töötada stabiilses ettevõttes
tulemustest sõltuvat töötasu
meeldivaid töökaaslasi


Lisainfo

Töö graafiku alusel


Tööpakkumise number
#61331
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laadija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!