Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61330

Laadija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konteinerite vedu ja tühjendamine vastavalt graafikule

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskeriharidus
Hea suhtlemisoskus
Võime teha füüsilist tööd
Distsiplineeritus ja püsivus
Karske eluviis
Eesti keele oskus suhtlemistasandil

Ka positiivne ellusuhtumine ja keskkonnasäästlik mõtteviis kuuluvad vajalike eelduste hulka

Võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
Erinevaid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#61330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
2. märts 2006

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakorter asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a.

Vaata rohkem

Laadija