Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #89522

Laadija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kullerite poolt toodud saadetiste laadimine:
- saadetiste toimetamine kogumisaladele
- mahutite paigutamine kogumisaladele
- saadetiste laadimine autodele

Ootused kandidaadile

- head füüsilist vormi
- töökust
- kohusetunnet

Ettevõte pakub

- arenguvõimalusi suures organisatsioonis
- sõbralikku kollektiivi
- kindlat sissetulekut stabiilses ettevõttes
- võimalust töötada graafiku alusel

Tööpakkumise number
#89522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2006

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laadija