Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55787

Laadija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laadimistööde teostamine väljakutse peale.

Ootused kandidaadile

  • Füüsiline vastupidavus
  • Valmisolek asuda tööle lühikese etteteatamisajaga
  • Vajadusel valmisolek töötamiseks hommikusel, õhtusel ja öisel ajal, ka nädalavahetusel
  • Lojaalsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Võimalust töötada osalise tööajaga

Lisainfo

Tööpakkumine võiks olla sobiv õppivatele noormeestele,kes on huvitatud lisateenistusest.

Tööpakkumise number
#55787
Laadija