Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680897

LAADIJA-PAKKIJA

9
CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 28. detsember 2020
Kuulutus aegub:19. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Valmistoodangu väljastamine, poroloondetailide pakkimine, pakkide sildistamine, valmistoodangu lao haldamine, kaupade vastuvõtmine ja väljastamine, muud ühekordsed ülesanded.

Töö toimub hetkel ühes vahetuses (valmidus vahetustega tööks) ja asub Taevavärava tee 4a, Lehmja, Rae vald.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemust sarnasel ametikohal, suhtlustasandil eesti keele oskus, hea füüsiline vastupidavus, kiir õppimisvõime, täpsus ja kohusetundlikkus.

Kaasaegseid töövahendeid, häid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi ning firmaüritusi.

Lisainfo: 521 6405, CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#680897

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2020

CV Keskuse klient Alpek OÜ tegeleb alates 2005. aastast porolooni lõikamisega diivanite ja madratsite tootjatele ning mööblifurnituuri ja tööstusliimide hulgimüügiga. Ettevõtte peamisteks klientideks on Eesti madratsi- ja pehmemööblitootjad. Rohkem infot: www.alpek.ee

Vaata rohkem