Värsked tööpakkumised

Laadija (klienditeenindaja -laadija tööülesannetega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 228235

Tööpakkumise number

228235

Töö kirjeldus

• Eesti Posti teenuste osutamine kliendile postkontoris (kassas)
• Teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni korrektne vormistamine (sh kassasüsteemi)
• saadetiste ja dokumentide ettevalmistamine postivahetuseks ning selle läbiviimine
• kliendiprobleemide lahendamine, kliendisuhete hoidmine ja ettepanekute edastamine otsesele juhile
• saadetiste transport erinevatesse sorteerimisüksustesse (kirja- või pakipost) või lattu (sh suuremahulised saadetised)
• klientide abistamine saadetiste transportimisel sõidukist estakaadile ja kliendisaali

Nõudmised kandidaadile

Isikuomadused:
• hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
• hea meeskonnatöötaja
• aktiivsus
• hea pingetaluvus
• ausus

• hea füüsiline vorm (vajalik saadetiste transportimisel)
• vähemalt keskharidus
• hea arvuti kasutamise oskus
• eesti keele väga heal tasemel valdamine kõnes ja kirjas; vene keele valdamine suhtlustasandil
• kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööle võib asuda kohe. Töö on graafiku alusel, asukoht aadressil Pallasti 28, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2011
Kuulutus sisestati:
16. mai 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.