Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318038

Laadija 1-2 kuuks

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on marjade kokkuostu ja müügiga tegelev ettevõte.

Otsime hooajatööle ( kuni septembri lõpuni) marjakastide laadijaid- tühjaks valajaid.

Ootused kandidaadile

* tõsine töössesuhtumine
* hea tervis ja füüsiline vastupidavus (töö sobib meesterahvale)
* vanus alates 18. eluaastast

Ettevõte pakub

* intensiivset vahetustega tööd kella 7.00-19.00
(töögraafik 3 päeva tööl, 3 päeva vaba)
* kindlat tunnipalka
* transporti tööle ja tagasi

Lisainfo

Esmane tööle asumise võimalus 31.08.

Tööpakkumise number
#318038

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru!

Vaata rohkem