Värsked tööpakkumised

La Senza kaupluse juhataja (TARTU)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202595

Tööpakkumise number

202595

Töö kirjeldus

Otsime La Senza Tartu kaupluse praegusele Juhatajale lapsehoolduspuhkusel oleku ajaks asendajat. Sinu ülesandeks on moekaubandusega tegeleva jaekaupluse igapäevane juhtimine sealhulgas klienditeeninduse juhtimine ja abistamine, kauba väljapanek, laojuhtimine ja aruandlus ning frantsiisistandardite elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma ja edendama La Senza kauplust Tartus. Eeldame Sinult klienditeeninduse juhtimisoskust, oled rõõmsameelne ja särav isiksus ning väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega. Töö eeldab head arvutiga töötamise kogemust, eesti-, inglise keele oskust. Vene keel tuleb kasuks.

Omalt poolt pakume Sulle eneseteostusvõimalust meie toredas kollektiivis. Tööga kaasneb meeldiv töökeskkond, frantsiisikoolitused, hea tulemustasu ja kaasaegsed töövahendid.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2010

OÜ L’Dolcevita on moekaupadega tegelev jaekaubandusettevõte mis opereerib La Senza kaupluste võrku Balti riikides, kuhu kuulub hetkeseisuga 9 kauplust (Tallinn, Riia, Kaunas, Vilnius, Tartu, Pärnu). Kodulehekülg www.lasenza.ee.