Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646465

KVVK tööde objektijuht Rootsis

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- KVVK tööde juhtimine ehitusobjektil.

- materjalide tellimine

- suhtlemine tellijaga ja teiste alltöövõtjatega

- ehitustööde dokumentatsiooni koostamine

- kvaliteetse ja efektiivse töötulemuse tagamine

- ehitustööde graafikute koostamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

- varasem KVVK tööde juhtimise kogemus.

- arvutikasutamise oskus väga heal tasemel (Autocad, MS Word, Excel)

- kohusetundlikkus ja korrektsus

- hea stressitaluvus

- inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

- vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

- B-kategooria juhiloa olemasolu

Põnevat tööd Rootsi Stockholmis suurtel objektidel ning panusele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#646465