Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144045

KVÜÕA ülema referent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- õppeasutuse ülema igapäevase asjaajamise ning dokumendiringluse korraldamine;
- koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine;
- külaliste vastuvõttude korraldamine;
- jooksvate küsimuste, korralduste lahendamine.

Ootused kandidaadile

- asjaajamisalane keskeri- või kõrgharidus;
- dokumendihaldusprogrammi Postipoiss tundmine (soovitatav);
- arvuti kasutamise oskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- väga hea või hea inglise keele oskus (nii kõnes kui kirjas);
- kasuks tulevad teised võõrkeeled;
- algatus-, otsustus- ja vastutusvõime;
- kohusetunne ja täpsus;
- suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
- teadmised ametit puudutavatest õigusaktidest.

Ettevõte pakub

- avaliku teenistuse sotsiaalseid tagatisi;
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;
- erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#144045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
11. märts 2008

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused on 1998.a loodud riigikaitseline rakenduskõrgkool

Vaata rohkem