Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175108

KVK eelarvestaja-hinnaspetsialist (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitiste tehnosüsteemide (kütte-, veevarustus- ja kanalisatsiooni süsteemide) eelarvete, hinnapakkumiste ja prognooside koostamine vastavalt eelarveosakonna pakkumise koostamise protseduurile:

  • pakkumisküsimiste registreerimine, kogu vajamineva informatsiooni hankimine objekti kohta;
  • suhtlemine Tellija ja projekteerijaga, projekti täpsustused ja materjalide kooskõlastused;
  • mahtude arvutamine eelarve koostamiseks;
  • materjalide hinnaküsimiste tegemine;
  • ehituse omahinna eelarve koostamine;
  • pakkumiste vormistamine ja tähtaegne esitamine;
  • eelarve andmebaasi, hinnakirjade ja ühikhindade jooksev haldamine ja korrashoid;
  • töösseminevate objektide dokumentatsiooni ettevalmistamine üleandmiseks projektijuhile;
  • tagasiside kogumine ehitusplatsilt oma arvutatud objektidelt ühikhindade ja materjali koguste kohta;
  • riigihankekonkursside dokumentide ettevalmistamine, vormistamine ja hangetel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane haridus ning töökogemus tegevusvaldkonnas;
  • valdkonna ehitusprotsesside ja materjalide tundmine;
  • väga heal tasemel KVK jooniste lugemise oskus;
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel, AutoCad, e-mail, Internet, failihaldus);
  • hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
  • pingetaluvus ja analüüsivõime;
  • meeskonnatöö oskus.
Kasuks tuleb riigihankekonkurssidel osalemise kogemus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
  • tööd kontoris;
  • põhipalka ja tulemuspreemiat;
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
  • eneseteostamise võimalust huvitavates ja suuremahulistes KVK projektides.

Lisainfo

www.samet.ee

Tööpakkumise number
#175108

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
11. märts 2009

Vaata rohkem