Värsked tööpakkumised

KVK eelarvestaja-hinnaspetsialist (Pärnu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175108

Tööpakkumise number

175108

Töö kirjeldus

Ehitiste tehnosüsteemide (kütte-, veevarustus- ja kanalisatsiooni süsteemide) eelarvete, hinnapakkumiste ja prognooside koostamine vastavalt eelarveosakonna pakkumise koostamise protseduurile:
• pakkumisküsimiste registreerimine, kogu vajamineva informatsiooni hankimine objekti kohta;
• suhtlemine Tellija ja projekteerijaga, projekti täpsustused ja materjalide kooskõlastused;
• mahtude arvutamine eelarve koostamiseks;
• materjalide hinnaküsimiste tegemine;
• ehituse omahinna eelarve koostamine;
• pakkumiste vormistamine ja tähtaegne esitamine;
• eelarve andmebaasi, hinnakirjade ja ühikhindade jooksev haldamine ja korrashoid;
• töösseminevate objektide dokumentatsiooni ettevalmistamine üleandmiseks projektijuhile;
• tagasiside kogumine ehitusplatsilt oma arvutatud objektidelt ühikhindade ja materjali koguste kohta;
• riigihankekonkursside dokumentide ettevalmistamine, vormistamine ja hangetel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

• ehitusalane haridus ning töökogemus tegevusvaldkonnas;
• valdkonna ehitusprotsesside ja materjalide tundmine;
• väga heal tasemel KVK jooniste lugemise oskus;
• arvutikasutamise oskus (Word, Excel, AutoCad, e-mail, Internet, failihaldus);
• hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
• pingetaluvus ja analüüsivõime;
• meeskonnatöö oskus.
Kasuks tuleb riigihankekonkurssidel osalemise kogemus.

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
• tööd kontoris;
• põhipalka ja tulemuspreemiat;
• mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
• eneseteostamise võimalust huvitavates ja suuremahulistes KVK projektides.

Lisainfo

www.samet.ee

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
11. märts 2009