Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340353

KVJ Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kütte-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide projekteerimine, ehitusprojektide koostamine
  • Analüüs- ja arvutused, jooniste ja spetsifikatsioonide koostamine
  • Osalemine objektiga seotud koosolekutel
  • Suhtlemine Tellijatega

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus
  • Erialane kõrgharidus
  • Varasem erialane töökogemus 2+ aastat
  • Ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
  • Valdab erialaseid programme tööks vajalikul määral (MagicCAD, AutoCAD, MS Office programmid jne)

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd Eestis ja välismaal
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda koos lõõgastavate meeskonnaüritustega
  • Tasuta sportimisvõimalust ettevõtte poolt klubis Arctic Sport

Lisainfo

KASUKS TULEB:

  • Inglise, vene, rootsi või norra keele oskus
  • Kutsetunnistuse olemasolu
  • Pakume ka praktikavõimalust, sobivuse korral ka püsivat tööd

Tööpakkumise number
#340353

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. mai 2014
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
+ boonused , vastavalt töökogemustele ja oskustele

Sirkel & Mall on 30 inimesega arhitektuuri- ja inseneribüroo, mille meeskond on hoolikalt valitud järgides kollektiivi sobivuse põhimõtteid ja inimeste erialast võimekust. Sirkel& Mall OÜ põhitegevusteks on arhitektuursed lahendused, konstruktsioonide projekteerimine, eriosade projekteerimine, planeeringud, sisekujundus ning projekteerimise peatöövõtt.

Projekteeritavad hooned on nii ühiskondlikud hooned, lao- ja büroohooned, korterelamud jne. Projekteerime nii Eestisse, kui ka välismaale. Meie Tellijateks on suuremad arendajad, ehitajad, omavalitsused ning riigiasutused. Valdavalt projekteeritakse hooned mudelis, mis võimaldab BIM tarkvara kasutades teostada automaatset vastavuse kontrolli ja veatut lõpptulemust.

Tänu heale ja töötavale organisatsiooni struktuurile on loodud võimalus kiireks enesearenguks ning teenida palka vastavalt oma oskustele ja võimetele. Sirkel & Mall OÜ kasutab juhtimises avatud mõttelaadi, kus kõik firma arenguga seonduv on meeskonnale alati teada ja töötajate nägemust firma arengust võetakse arvesse.

Vaata rohkem