https://www.cvkeskus.ee/61785

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61785

Kvaliteeditehnoloog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodangu kvaliteedi jälgimine ja analüüs
  • materjalide kvaliteedi kontroll
  • testimisprotsessi ja tehniliste nõuete tundmine


Ootused kandidaadile

  • kõrgem keemiaalane haridus
  • inglise keele oskus
  • eesti ja/või vene keele oskus


Ettevõte pakub

  • arendav töö edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka
  • enesetäiendamise võimalusi ja ametialast koolitust


Tööpakkumise number
#61785
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kvaliteeditehnoloog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!