Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143417

Kvaliteedispetsialist verekeskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • keskuse kvaliteeditagamise süsteemi ja kvaliteedielementide tootmisprotsessi rakendamine oma pädevuse piires
  • keskuse kvaliteediauditi süsteemi väljatöötamine, uuendamine ja kvaliteediauditite läbiviimine
  • kriitiliste materjalide käsitlemine
  • keskuse personali koolitussüsteemi väljatöötamises, uuendamises ja toimimise kontrollimises osalemine
  • kvaliteediregistrite koostamine, haldamine, regulaarne analüüsimine ja kokkuvõtete koostamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgem bioloogiaalane või meditsiiniline haridus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil (s.h erialane sõnavara)
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Exel, Visio) hea valdamine
  • organiseerimis-, planeerimis- ja analüüsioskus, meeskonnatöö- ning suhtlemisoskus
  • koostöövalmidus, vastutusvõime, initsiatiivikus, stressitaluvus, täpsus

Ettevõte pakub

  • põhjalikku väljaõpet ja täiendkoolitust
  • huvitavat ja arendavat tööd Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses

Tööpakkumise number
#143417

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.

Vaata rohkem