Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193426

Tööpakkumise number

193426

Töö kirjeldus

* toodetava sortimendi ja pakenduse standardite koostamine, tundmine, kontrollimine
* kvaliteedikontroll alates tootmisest kuni valmistoodangu müügini
* komplekteerimise kontroll, normdokumentide koostamine ja kontroll
* kvaliteedikontrolli läbiviimine, mõõdistamine, ettepanekute tegemine parendamiseks
* tegevuse dokumenteerimine, arhiveerimine
* HACCP ja ISO põhise kvaliteedijuhtimise organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

analüütiline mõtlemine
arvuti kasutamise oskus
eelnev töökogemus või erialane haridus
eesti ja vene keele oskus
kiire õppimisvõime
kohusetundlikkus, ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

edule orienteeritud kollektiivi
head meeskonda
huvitavat ja mitmekülgset tööd
osalist tööaega
pikaajalist töösuhet
väljaõppevõimalust

Lisainfo

NB! Pakume osalist tööaega samas pikaajalist töösuhet.
Ajutise lisatöö otsijatel palume mitte oma cv-d saata!
Kandideerimine ainult CVkeskuse kodulehel!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
25. märts 2010

AS Maris Gilden on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb küpsiste, präänikute ja maiustuste tootmise ning müügiga. Meie toodangust üle poole eksporditakse Euroopa riikidesse.