Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56163

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte vastavuse tagamine standarditele ISO 9001 ja ISO 14001
o kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi töökorras hoidmine ja pidev parendamine lähtuvalt kehtivatest standarditest, kliendinõuetest ning ettevõtte vajadustest
o auditite läbiviimine JOT Eestis ja allhankijate juures
o kvaliteedi- ja keskkonnaalaste koolituste korraldamine ja läbiviimine
  • ettevõtte vastavusse viimine EMAS (keskkonnajuhtimise ja -auditeerimise süsteemi) nõuetega

Ootused kandidaadile

  • eelteadmised ISO 9001 või ISO 14001 standarditele vastavuse tagamisest
  • kõrgharidus
  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • MS Office tarkvara (Word, Outlook, Excel, PowerPoint) kasutamise oskus
  • korrektsus ja täpsus töös
  • iseseisva mõtlemise ja tegutsemise oskus
  • kõrge pingetaluvus

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus kvaliteedi valdkonnas
  • soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • põhipalka ja tulemustele vastavat lisatasu
  • teotahtelist meeskonda
  • arenevat kollektiivi arenevas ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#56163