Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624745

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puhastusteenuste kvaliteedi, teostuse õigsuse ning ohutusnõuetele vastavuse kontrollimine puhastusobjektidel.
  • Töödokumentatsiooni olemasolu ja õigsuse kontrollimine objektidel ja kontoris.
  • Puhastusobjektide ülevaatus enne teenuse alustamist, soovituste andmine kliendile.
  • Kontrollide ning objekti ülevaatuste tulemuste vormistamine.
  • Kontrolli tulemuste analüüsimine ning jätkutegevuste planeerimine
  • Puhastusalaste koolituste läbiviimine ettevõttesiseselt ja klientide/ koostööpartnerite töötajatele.
  • Puhastusteenindajate juhendajate töö planeerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskeriharidus;
  • head teadmised ja praktiline töökogemus puhastusvaldkonnas;
  • oskus anlüüsida jasüstematiseerida informatsiooni;
  • arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel (Word, Excel);
  • eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlustasandil;
  • autojuhiload

Kasuks tulevad:
  • Teadmised EVS 914:2012 (INSTA) järgsest puhastusteenuse kontrollimisest;
  • Puhastustööde juht tase 5 kutsetunnistus;
  • Inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume: huvitavat ja võimalusterohket tööd, rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslaseid, tööalast väljaõpet, konkurentsivõimelist töötasu, ametiautot ja telefonikompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#624745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku rohkem kui 70 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab pea 500,000 inimest.
ISS Eesti AS on Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1500 inimest, kellest ca 250 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Rohkem informatsiooni ISSi kohta meie kodulehelt www.iss.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/isseesti/

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2017

Vaata rohkem