Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244084

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tehnoloogilise protsessi seire
- Toote kvaliteedi tagamine ning parendamine
- Tehnoloogiliste protsesside parendamine
- Tootmisprotsessi planeerimine
- Tootmisprotsessi parameetrite (praak, ülekaal, kadu, väljatulek) analüüs ja optimeerimine
- Töötajate tehnoloogiaalane väljaõpe
- Kvaliteedikontrolli ja laboratoorsete analüüside läbiviimine
- Osalemine tootearenduse koosolekutel, uute toodete katsetustes osalemine, uute toodete kohandamine tootmisprotsessi
- Osalemine HACCP töögrupi koosolekutel, tehnoloogilise dokumentatsiooni loomine

Ootused kandidaadile

  • erialane (toiduainete tehnoloogiaalane) kõrgharidus
  • vähemalt 3 aastane toiduainete tehnoloogiaalal töötamise kogemus (soovitavalt pagaritööstuses)
  • hea inglise ja vene keele oskus
  • iseseisev, innovaatiline ja kohusetundlik
  • hea pingetaluvus
  • õpi- ja arenemisvõimeline
  • hea arvutikasutamisoskus
  • koostöövalmidus
  • hea analüüsimisoskus
  • hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- tööd suures ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- toredat meeskonda
- motiveerivat töötasu
- ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#244084

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. november 2011
Kuulutus sisestati:
9. november 2011

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Täna pakub Fazer pagaritooteid ja maiustusi ning tegutseb kaheksas riigis. Eestis on tuntuimad brändid: Karl Fazer, Geisha, Kodusai, Fazeri Must leib, Rännumees, Dumle, Tutti Frutti, Marianne ja Xylimax. Fazeri tegutsemispõhimõtted tuginevad kolmele alussambale: kirg kliente teenindada, pakkuda parimat kvaliteeti ja töötada ühtse meeskonnana üle maailma.

Vaata rohkem