Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #678187

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. detsember 2020
Kuulutus aegub:31. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte arengu toetamine kvaliteedijuhtimise tööriistade planeerimise ja rakendamise läbi;

  • Protsesside kaardistamine ja vastava dokumentatsiooni korrashoid;

  • Ettepanekute tegemine juhendite, kordade koostamisel;

  • Siseauditite korraldamine ja läbi viimine;

  • Sõltumatu kvaliteedikontrolli korraldamine ettevõttes;

Ootused kandidaadile

  • Omad tehnilist või ärijuhtimise kõrgharidust;

  • Sul on kogemus kvaliteedijuhtimisel;

  • Suhtled vabalt inglise keeles, kasuks tuleb saksa keele oskus;

  • Oskad kasutada kontoritarkvara MS Office ja tööks vajalike programme;

  • Sa oled avatud suhtleja, omad kõrget pingetaluvust ning enesedistsipliini.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline töötasu;

  • Võimalus töötada pidevalt arenevas ja muutuvas kaasaegses ettevõttes;

  • Erinevaid hüvitisi lähtuvalt meie väärtuspaketist;

  • Sõbralikke ja toetavaid kolleege;

  • Edukaks töötamiseks vajalikku väljaõpet ja täienduskoolitusi.

Tööpakkumise number
#678187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2020

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).
Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.
Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Vaata rohkem