Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673406
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Kvaliteedispetsialist

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 22. oktoober 2020
Kuulutus aegub:20. november 2020

Töö kirjeldus

Kasvame praegu kiiremini kui turg ja kujundame ambitsioonikalt Baltimaade e-kaubanduse nägu. Soovime olla turul esimesed, seetõttu otsime kiireid ja entusiastlike inimesi. Kui olete ambitsioonikas ja teil on energiat Euroopa ja maailma e-kaubanduse turgude ülevõtmiseks ning soovite anda oma panuse tulevikulahenduste väljatöötamisse – liituge meie perspektiivikate ja uuenduslike juhtide meeskonnaga.

Mida see töö hõlmab?
● Tootekirjelduste kvaliteedikontroll (eesti keeles);
● Turundustekstide, toote spetsifikatsioonide tõlkimine eesti keelde;
● Tõlkemeeskonna koordineerimine – abi tõlkimisel, küsimused ja vastused, ülesannete delegeerimine;
● Teised sisu kvaliteedi tõstmisega seotud ülesanded.

Ootused kandidaadile

Sa oled ja sul on:

● Suurepärane eesti keele kirjaoskus;
● Hea inglise keele oskus;
● Töökogemus projektijuhtimise, müügi, kaubanduse valdkonnas (tuleb kasuks);
● Võime töötada iseseisvalt ilma põhjaliku järelevalveta;
● Positiivne suhtumine ja valmidus luua veelgi paremat sisu!

Ettevõte pakub

Mida saad:

● Huvitavat ja dünaamilist töökogemust pidevalt kasvavas ettevõttes;
● Võimalus õppida ja areneda töötates koos e-kaubanduse professionaalidega;
● Uutele ideedele avatud töökeskkonda;
● Võimalus panustada meie regiooni ekaubanduse kiiresse kasvu.

Tööpakkumise number
#673406

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Kaup24.ee kuulub Pigu gruppi koos Pigu.lt (Leedu) ja 220.lv-ga (Läti). Ettevõte on e-kaubanduse liider Leedu ja Läti turul, ning kiire kasv Eesti turul on viinud Kaup24.ee enimkülastatud e-poeks Eestis.

Kaup24.ee müüb kosmeetika- ja parfümeeriakaupu, IT-tehnikat, kodumasinaid, mobiiltelefone, elektroonikat, mööblit, aksessuaare, kaupu sportimiseks, puhkamiseks ning remondiks, lastetooteid, aiatooteid, kingitusi, peoatribuutikat, lemmikloomatarbeid ja palju muud. Valikus on üle 16 erineva kategooria ning enam kui 330 000 toodet.

Vaata rohkem