Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35542

Tööpakkumise number

35542

Töö kirjeldus

Eesti Ehitus AS integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi korraldamine ISO 9001:2001 ja ISO 14001:1996 standarditele vastavalt; selle funktsioneerimise ja arendamise koordineerimine, efektiivsuse jälgimine:
· juhtimissüsteemi rakendamine, täiustamine ja töökorras hoidmine;
· juhtimiskäsiraamatu dokumentide koostamine, kinnitamiseks esitamine, levitamine ning dokumentide levitamise registri pidamine;
· projektimeeskondade ja allüksuste juhtimissüsteemi põhine konsulteerimine;
· juhtimissüsteemi põhiste siseauditite läbiviimine ja aruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame korrektset ja täpset töösse süvenemist ning tahtmist toime tulla rutiinse töö ja bürokraatiaga. Kasuks tulevad juhtimissüsteemide väljatöötamise ja/või rakendamise alased töökogemused ja teadmised, hea keelevaist ning dokumentide koostamise oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
· stabiilset töökohta hästi toimivas ja jätkusuutlikus meeskonnas;
· pidevat enestäiendamise võimalust ja jätkuvat arengut ehitusvaldkonnas;
· tööks vajalikke vahendeid;
· konkurentsivõimelist põhipalka ja motiveerivat preemiasüsteemi

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg: 1. november 2004.
Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee ; tel. 6400445; 51 50 922
www.eestiehitus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
29. september 2004

1989. aastal asutatud AS Eesti Ehitus on suuruselt teine peatöövõtuga tegelev ehitusfirma Eesti ehitusturul. Põhilised tegevusvaldkonnad on sadamarajatiste ning tööstus- ja laohoonete, büroo-, teenindus- ja kaubandudpindade ehitamine, projekteerimine ja rekonstrueerimine. Oleme rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnakaitse sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.