Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140769

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# Hügieeni-ja ohutusnõuete täitmise kontroll ettevõttes
# Kvaliteedisüsteemi juurutamisele ja arendamisele kaasaaitamine ja kontroll vastavate tegevuste üle
# Toorainete, pakkematerjalide, tootmisseadmete ja valmistoodangu võimaliku nõuetele mittevastavuse kontroll
# Seadmete, ruumide pesemisvahendite olemasolu täitmise kontroll
# Dokumentide hoidmine ja vormistamine vastavalt ISO 9001 ja HCCP-le

Ootused kandidaadile

# erialane haridus või vähemalt 3-aastane töökogemus antud valdkonnas
# hea eesti keele oskus, vene või inglise keele oskus suhtlustasandil
# täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

# tööd kaasaegses tootmisettevõttes
# vajadusel tasuta transporti Tallinn-Rapla-Tallinn

Lisainfo

Asukoht Rapla (vajadusel võimaldatakse transport Tallinnast)
Tööaeg E-R 8.00-16.30

Tööpakkumise number
#140769

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on imikute piimasegude tootmisega tegelev rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte. Ülemaailmselt on ettevõttel kokku kaheksa tehast, mis asuvad Venemaal, Inglismaal, Uus-Meremaal, Ukrainas ning Eestis Kaasaegsete seadmetega varustatud tehas asub Raplas, ettevõttes töötab ligikaudu sada inimest. Toodangust ca 98% eksporditakse. Seoses laienemisega võetakse tööle kvaliteedispetsialist.

Vaata rohkem