Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309450

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteedispetsialist vastutab ettevõtte kvaliteedisüsteemi arendamise ja igapäevase toimimise tagamise eest.

Kvaliteedispetsialisti tööülesanneteks on:

  • ISO kvaliteedisüsteemi haldamine, vastava dokumentatsiooni koostamine ja korrashoid ning osalemine auditite ettevalmistamistel (ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001)
  • Ettevõtte kvaliteedimõõdikute süsteemi korrastamine ja arendamine
  • Tootmises olevate projektide dokumentide haldus
  • Ettevõtte esindamine kliendiaudititel

Kvaliteedispetsialist jälgib ettevõttes kehtestatud kvaliteedistandarditest kinnipidamist, juhendab ja nõustab töötajaid. Ta on pidevalt kursis tootmises toimuvate muutustega ning viib vastavad muudatused sisse kvaliteedisüsteemi.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on:

  • kõrgharidus
  • hea tehniline taiplikkus ning õppimisvõime
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • eelise annab kogemus kvaliteedisüsteemi loomises ja arendamises tootmisettevõttes

Oluline on iseseisvus ning oma töö planeerimise oskus. Ametikoht nõuab initsiatiivikust, süsteemsust ning orienteeritust detailidele, täpsusele ja korrale. Hea kandidaat on tugev meeskonnamängija, ladus suhtlusoskus aitab kvaliteedialaseid nõudmisi ja seisukohti sihikindlalt ja läbimõeldult teiste töötajateni viia.

Sul on võimalus panustada ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteemi arendamisse ning uute standardite juurutamisse (ISO/TS16949).

Lisainfo

Kandideerimisel lisage oma CV-sse palgasoov.

Tööpakkumise number
#309450

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
29. mai 2013

OSHINO Electronics Estonia OÜ on 2005. aastal tegevust alustanud Eesti-Saksa kapitalil põhinev elektroonika ettevõte.

Ettevõtte põhitegevuseks on elektroonikatoodete koostamine. 70% tootmismahust on seotud autotööstusega, olulisel kohal on seejuures tootearendus ja uuenduslikud lahendused. Koostöö elektroonika disainifirmadega võimaldab olla kursis kaasaegseima elektroonikaga. OSHINO on oma klientidele usaldusväärne koostööpartner.

Ettevõte tootmishoone on Pärnus J.V.Jannseni tänaval. Ettevõttes töötab 35 inimest.

Ettevõtte kodulehekülg www.oshino.ee

Vaata rohkem