Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37145

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valmistoodangu pisteline kontroll
  • tootmisprotsesside jälgimine
  • pooltoodete täiendav kvaliteedikontroll
  • kvaliteedisüsteemi dokumentide revisjon
  • töötajate kvaliteedialase väljaõppe läbiviimine
  • töötajate täiendav juhendamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus
  • vene ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
  • töökogemus keskastmejuhina puidutöötlemisettevõttes
  • arvuti kasutamise oskus

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#37145