Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337581

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on koostöös kvaliteedijuhiga juhtimissüsteemi dokumentide haldus, kaebuste juhtimise süsteemi korraldamine ja patsientide rahulolu uuringute läbiviimine.
Ülesanded
jälgib juhtimissüsteemi dokumentide ajakohasust
korraldab dokumentide õigeaegsete muudatuste sisseviimise
haldab kvaliteedivaldkonna registreid
korraldab regulaarselt patsientide rahulolu uuringuid ja teenindamiskvaliteedi seiret
täidab teisi valdkonnaga seotud ülesandeid

Ootused kandidaadile

soovitav vähemalt rakenduskõrgharidus
väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
ausus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kiiresti arenevas Virumaa suurimas haiglas
võimalust õppida ja areneda

Lisainfo

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri esitada hiljemalt 17.aprilliks 2014, lisaks küsimused.

Tööpakkumise number
#337581

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on Virumaa suurim tervishoiuasutus. Haigla otsene vastutuspiirkond on rohkem kui 100,000 elanikku, haiglas on ca 300 statsionaarset ravivoodit ja enam kui 1000 töötajat, neist 150 arsti.

Vaata rohkem