Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605670

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega saab tööd kvaliteediinsener/kvaliteedispetsialist.

Töö ülesanneteks on:

  • Kliendi kontakt kvaliteedi küsimustes
  • Sisemiste- ja kliendi reklamatsioonide registreerimine
  • Reklamatsiooni käsitluse juhtimine ja dokumenteerimine
  • Probleemilahenduste juhtimine ja dokumenteerimine
  • Juurpõhjuse analüüs, lahenduste väljatöötamine ja järelvalve juurutamise üle
  • Juhendite koostamine ja täiendamine
  • Kvaliteedikoosolekute korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Huvi tegeleda probleemide lahendamise ja protsesside parendamisega
  • Varasem töökogemus tootmisettevõttes
  • Inglise keele oskus väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • Suhtlemisjulgus ja hea eneseväljendusoskus
  • Tehnilise joonise lugemise oskus

Kasuks tuleb:
  • Töökogemus kvaliteedi alal
  • Kvaliteedi- ja protsessiohje tööriistade (FMEA, 5Miksi, Ishikawa diagramm, 8D) tundmine
  • Soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Häid töö- ja olmetingimusi
  • Vajadusel täiendkoolitust
  • Tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

  • Asukoht: Hüüru, Harjumaa
  • Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
  • Kontakt: Madel Kaimer, e-mail madel.kaimer(at)stera.com

Tööpakkumise number
#605670

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Stera Saue AS on lehtmetallist toodete ja kergete raamkonstruktsioonide seeriaviisilisele allhankele spetsialiseerunud ettevõte. Meie klientideks on põhiliselt elektri-, elektroonika-, ventilatsiooni- ja töökojaseadmeid valmistavad ettevõtted, samuti suuregabariidiliste elektrimootorite ja –generaatorite valmistajad.
Suurem osa tehastest asub Soomes ja üks Eestis. Kogu Stera Technologies süsteemis on hetkel 6 tehast.
Tootmine Eestis toimub Hüürus, uues 10 428 m² tootmishoones. Ettevõtte annab tööd Eestis hetkel 130-le töötajale

Vaata rohkem