Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169926

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kvaliteedisüsteemi dokumentatsiooni (sh. mittevastavuste registri) haldamine
  • Kvaliteedialase sisendkontrolli süsteemi arendamine ning siseauditite koordineerimine
  • Tarbijareklamatsioonide, kliendi ja eksporttoodete kaebuste käsitlemine (sh. analüüs, mittevastavuste ja vastuste vormistamine)
  • Toorainete ja abimaterjalide kvaliteediprobleemide puhul mittevastavuste vormistamine ning nende edastamine tarnijale
  • Valmistoodete sertifikaatide koostamine
  • Vajadusel osalemine labori töös ning analüüside teostamine sisekontrolli raames
  • Vajadusel laboratooriumi juhataja asendamine puhkuste ja haiguste ajal

Ootused kandidaadile

  • Kõrghariduse olemasolu (soovitavalt toiduainetehnoloogia alane)
  • Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office, MS Exceli kasutamine spetsialisti tasemel)
  • Orienteeritus tulemustele ja valmidus meeskonnatööks
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea inglise keele oskus suhtlustasemel
  • Täpsus ja korrektsus
  • Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine
  • Valmidus hooajaliselt intensiivseks ja pingeliseks tööperioodiks

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
  • Väljakutseterikast ja huvitavat tööd
  • Tulemustele motiveerivat töötasu
  • Sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

Kvaliteedispetsialisti töös tuleb kasuks:

  • kvaliteedisüsteemide tundmine
  • varasem töökogemus laboratooriumis või tootmisüksuses
  • huvi tootmisvaldkonna ja –protsesside vastu

Tööpakkumise number
#169926

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
25. november 2008

Saku Õlletehas on Eesti õlleturu liider, kuulub rahvusvahelisse Carlsberg Group'i ning Eesti viie mainekama ettevõtte hulka. Tegeleme õlle, teiste lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ning lauavee arendamise, tootmise, maaletoomise ja müügiga, andes tööd üle 300. töötajale. Ootame oma meeskonda tööle pühendunud inimesi, kes soovivad tegutseda kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas, on tulemustele orienteeritud ja kõrge saavutusvajadusega. Lisainfo ettevõtte kohta www.saku.ee.

Vaata rohkem