Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624218

Tööpakkumise number

624218

Firma nimi peidetud kvaliteedispetsialist

Töö kirjeldus

Sinu tööülesannete hulka kuulub:

  • toodete igapäevane kvaliteedikontroll
  • tootmisprotsessis esinevate mittevastavuste haldamine
  • mõõtevahendite ja šabloonide haldamine
  • andmete kogumine ja analüüs
  • arendusprojektide käivitamine ja eestvedamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on tehniline haridus
  • Sul on oskus kasutada mõõtevahendeid
  • Sul on hea tehniliste jooniste lugemise oskus
  • suhtled vabalt eesti keeles (kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus)
  • oled loomult täpne ja tulemustele orienteeritud inimene

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks
  • toetavat meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 280 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – uste tootmine ja allhanketööd kliendi tellimusel.
Rohkem infot www.sakumetall.ee