Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29074

Tööpakkumise number

29074

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on telekommunikatsiooniseadmete ja nende komponentide, samuti tööstuselektroonika, môôte- ning kalibreerimissüsteemide tootmise ja müügiga tegelev ettevõte. Pakume tööd kvaliteedispetsialistile, kelle töökohustusteks on kliendi kvaliteedinõuete määramine tootele/protsessile, kvaliteedialase dokumentatsiooni koostamine, nõuete rakendamine ja kontroll tootmisprotsessis, ettevõtte kvaliteedipoliitika ja -eesmärkide teadmine, kehtestatud kvaliteedinõuete täitmine, toodangu kvaliteedi jälgimine, toodangu kvaliteedikontrolli alase tegevuse planeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame teadmisi kvaliteedi standarditest, elektroonikast, protsessidest, võõrkeelte oskust
meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, vastutustunnet, kohusetunnet, stressitaluvust, erilast haridust (elektroonika, telekommunikatsioon, elekterside).

Pakume huvitavat ja arendavat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes, enesetäiendamisvõimalusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2004
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2004